Вечір-реквієм
"Земле рідна, понівечена cкрипко моя"
( 30 років Чорнобильській трагедії)

26 квітня виповнюється 30 років із дня найбільшої ядерної катастрофи в світі – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Україна вшановує пам’ять за загиблими й постраждалими героями – ліквідаторами аварії, які захистили світ, нашу Батьківщину. У школі відбувся вечір пам'яті "Земле рідна, понівечена cкрипко моя", який підготували учні 7-А класу, класний керівник Лідія Іванівна Караман,музичний керівник - Любов Іванівна Фіялковська. Школярі представили глядачам трагічні події 1986 року, наголосили про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Зворушливо читали поетичні твори, присвячені героям-пожежникам,що поклали своє життя заради порятунку людства. Чуттєві пісні доповнили виступ семикласників, спонукали задуматися над проблемами збереження довкілля. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих.


Галерея "Вечір-реквієм "Рідна земле, понівечена скрипко моя"( 30 років Чорнобильській трагедії)-2016"

Дні вшанування Івана Франка у школі

З 18 квітня розпочалися Дні вшанування Івана Франка. У ювілейний рік Великого Каменяра у школі проводитимуться цікаві і пізнавальні заходи.

o Година просвіти « 2016 – рік Івана Франка»

o Презентація «Виставки, що говорить» за творчістю Івана Франка.

o Бібліотечні уроки.

o Голосні читання поезій.

o Інформаційно-пізнавальна екскурсія « Творча доля Великого Каменяра».

o Літературний вечір « Тричі мені являлася любов» ( За інтимною лірикою Івана Франка)

o Фестиваль малюнків на асфальті « Казкові герої Івана Франка»

o Педагогічні читання «Школа вчителем стоїть»

o Урок інформатики « Іван Франко: в цифрах і фактах»

Літературний вечір
«Тричі мені являлася любов…»

21 квітня у школі відбулося поетичне свято. Літературний вечір "Тричі мені являлася любов..." ( за інтимною лірикою поетичної збірки "Зів’яле листя" Івана Франка) підготували і провели учні 10-А класу, класний керівник Олена Павлівна Бабій, музичний керівник - Ольга Ярославівна Пляцко.

На сцені актової зали школи десятикласники представили дійство - сторінки кохання у житті Івана Франка, натхненно декламували любовні поезії, інсценізували вірші. Роль Івана Франка майстерно виконав Віктор Пацула. Ліричні пісні на вірші Франка звучали чуттєво й зворушливо. Глядачі із захопленням поринули у світ франкової поезії, музики й кохання.


Галерея "Літературний вечір "Тричі мені являлася любов..."(за інтимною лірикою Івана Франка). 2016."

Шевченківські дні у школі

Конкурс читців віршів Тараса Шевченка

В рамках Шевченківських днів у школі було проведено конкурс читців поезій Великого Кобзаря. Найкраще декламування продемонстрували учні 4-А, 8-А та 9-А класів. Переможцями конкурсу стали учні:

Мавдрик Олександр ( 2-В клас)

Гарасим Вікторія (2-А клас)

Гудко Ірина ( 3-А клас)

Горська Анна ( 3-А клас)

Акініна Аліна (3-А клас)

Новосад Андрій (4-А клас)

Кораль Мілана (4-Б клас)

Тесленко Марія (4-Б клас)

Мастикаш Юлія (5-А клас)

Михальчук Арсен (5-Б клас)

Остапюк Вікторія (6-А клас)

Деманов Ігор ( 6-А клас)

Воробйов Дмитро (7-Б клас)

Боровиченко Олександр (8-А клас)

Возьний Ігор (8-А клас)

Мазурук Анна99-А клас)

Марців Катерина (9-А клас)

Мельник Любов (9-А клас)

/Files/images/foto_2016_kvten/DSC04368.JPG

/Files/images/foto_2016_kvten/DSC04371.JPG /Files/images/foto_2016_kvten/DSC04377.JPG


Галерея "Конкурс читців поезій Тараса Шевченка - 2016"

Вечір-реквієм
« Герої не вмирають »

/Files/images/foto_2016_kvten/DSC04024.JPG /Files/images/foto_2016_kvten/DSC04035.JPG

/Files/images/foto_2016_kvten/DSC04039.JPG

Учні 9-А класу, класний керівник Світлана Зіновіївна Федоренко підготували гідний патріотичний захід, присвячений героям Небесної сотні, Революції гідності.. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Але гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими школярів. І дев’ятикласники виступили перед учнями школи, учителями, батьками , щоб не згасала свічка пам’яті.

Історія країни ожила на сцені. Перед глядачами відбувалися трагічні події . Так грізно й чуттєво водночас, зворушливо звучали розповіді про Майдан, перші сутички, перших загиблих. І поіменно названо героїв. Адже так і має бути з людьми, які загинули у бою від куль снайперів та спецпризначенців. Нігоян, Вербицький, Жизневський … сто дванадцять героїв Небесної сотні.

Кадри кінохроніки доповнили виступи школярів. І так потрібні були в хвилини скорботи поетичні рядки, що читали Катя Марців, Богдан Іванців, Софія Кулик, Максим Корчинський й усі учні 9-А.

Героям, нашій Україні присвячені пісні, що лунали зі сцени. Солісти Максим Корчинський і Максим Паславський не залишили жодного байдужим у глядацькій залі.

Хвилина мовчання, свічка пам’яті, спільна молитва за загиблими об’єднала усіх присутніх. Для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв.


Різдвяний вертеп


Галерея "Вертеп 4-Б класу - 2015."

Патріотично-спортивний фестиваль

"Козацький вишкіл-2015"

15 жовтня у нашій школі відбувся патріотично-спортивний фестиваль "Козацький вишкіл-2015", приурочений святу Покрови, Дню захисника України та Дню козацької слави. Для участі у змаганнях сильних й вправних прибули команди із гірничо-будівельного ліцею, СШ №12, СШ №1 і команда нашої школи "Веселі козаки". Нашу школу представляли кращі юнаки Григорій Крук, Ярослав Дикий, Назар Вільчинський, Володимир Ількевич і неперевершена у долікарській допомозі Аліна Боднар. Наставники - вчителі предмету Захист Вітчизни Мирон Васильович Кутковський і Галина Ярославівна Шевчук.

На учасників чекали найрізноманітніші випробування. Представники команд після урочистого відкриття фестивалю взяли участь у таких турнірах:

  • Долікарська допомога. Накладання пов'язки на голову.
  • Збирання і розбирання АК на час.
  • Підтягування на перекладині.
  • Метання булави.
  • Перетягування линви.

Суперники "Веселих козаків" були сильними і спритними, але наші учасники стали найкращими у більшості видів змагань. Володимир Ількевич показав перший результат у розбиранні й збиранні автоматичної зброї, Ярослав Дикий підтягнувся на перекладині 22 рази, Аліна найшвидше й найякісніше наклала марлеву повязку, Григорій Крук переміг у козацькому двобої. За результатами турніру наша команда виборола перемогу. Перше місце - нагорода сильним і мужнім, що впевнено йшли до перемоги.


Галерея "Козацький гарт - 2015"

2014-2015 навчальний рік

Свято шанування матерів

/Files/images/DSC01607.JPG /Files/images/DSC01615.JPG

„ Величне і прекрасне слово мати! Від неї все на світі! Навіть світ…” Ці слова стали епіграфом зворушливого родинного свята, що відбулося 20 травня у школі . Учні 3-х класів та їх учителі Лідія Степанівна Підлипна і Наталя Зіновіївна Гавецька, викладач музики Оксана Юріївна Степована урочисто відзначили Свято Матері та Міжнародний день сім’ї.

Весело і цікаво було всім, а особливо дітям. Безмежно щасливі були матусі та бабусі. Діти співали, читали вірші, танцювали тільки для своїх милих і дорогих матерів та бабусь. Вони заздалегідь готувалися до цього особливого свята,спільно з учителями зробили подарунки.

Батьки також стали активними учасниками святкового дійства – співали пісні, показали свою акторську майстерність, з задоволенням взяли участь у вікторині.

/Files/images/DSC01618.JPG /Files/images/DSC01626.JPG

В цей день у школі панував піднесений настрій і тепла атмосфера. Адже всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

«Зорепад талантів»

/Files/images/DSC01690.JPG /Files/images/DSC01667.JPG

21 травня відбувся урочистий вечір вшанування найкращих учнів, переможців та призерів предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, учителів та батьків.

З вітальним словом до учасників та гостей свята звернувся директор НВК Петро Євгенович Шкілюк. Були відзначені та нагороджені почесними грамотами учні, призери та переможці міських та обласних предметних олімпіад. А їх у школі – 21, серед них і стипендіати міського голови: Панечко Діана (9-Б клас), Ростислав Присташ (10-А), Богдан Романчук (7-А), Олександр Петрашкевич (7-Б) та інші.

Нагороджені грамотами і обдаровані школярі, переможці мистецького конкурсу «Таланти твої, Україно ». За спортивні досягнення, перемоги у турнірі «Старти надій», обласних змаганнях з легкої атлетики відзначені спортсмени школи та їх тренери.

/Files/images/DSC01684.JPG/Files/images/DSC01672.JPG

Відзначені педагоги, що натхненно працювали, батьки, які дали достойне виховання своїм дітям. І в подарунок учасникам вечора – святковий концерт, підготований кращими творчими колективами школи.

День цивiльного захисту у ЧНВК " СШ - колегiум" № 3

/Files/images/DSC01600.JPG /Files/images/DSC01603.JPG

13 травня у нашій школі вiдбувся день цивiльного захисту. Розпочався iз загальношкiльної лiнiйки, де перед учнями виступили директор школи Петро Євгенович Шкiлюк, заступник директора Свiтлана Володимирiвна Мiстюкова з роз'ясненням необхiдностi знань i практичних навичок щодо дiй в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацiй.

До участi в Днi цивiльного захисту було залучено весь колектив працiвникiв та учнiв школи. Педагоги, класнi керiвники провели тематичнi заняття з основ цивiльного захисту.

Загальношкiльна акцiя "Маки пам'ятi"

8 травня, у День пам'ятi та примирення, у нашій школі вiдбулися заходи з вiдзначення 70-ї рiчницi перемоги над нацизмом та Дня примирення.

Сенат школи приєднався до iнiцiативи Ради учнiвського самоврядування Червонограда та долучився до акцiї "Маки пам'ятi". Найактивнiшими учасниками стали учнi 6-А, 9Б, 10-А класiв.

Учнi, члени учнiвського сенату, розповсюджували маки, i зiбранi кошти були переданi на лiкування воїнам, пораненим у АТО.

/Files/images/DSC01570.JPG /Files/images/DSC01573.JPG

/Files/images/DSC01575.JPG /Files/images/DSC01567.JPG

Молитовна естафета

Фотопогляд

/Files/images/DSC00976.JPG /Files/images/DSC00979.JPG

/Files/images/DSC00991.JPG /Files/images/DSC00998.JPG

Інтелектуали змагаються

/Files/images/33.jpg

«Що? Де? Коли?» - популярна інтелектуальна гра. І щороку у нашому місті відбувається чемпіонат серед учнівських команд.

Щоб отримати перемогу, потрібно успішно виступити у всіх п’яти етапах ігор. Кожна гра – це три тури по вісім запитань. За кожну правильну відповідь команді присуджують один бал. Перший етап гри не відбувся через складну ситуацію у країні. Другий етап проходив у СШ №5 в кінці листопада. Наша команда успішно виступила і посіла 3 місце, поступившись знавцям із СШ №10 та гімназії. Третій етап відбувся у СШ№12 9 грудня. Ми здобули перемогу ! Це найкращий результат для нашої команди за останні два роки . І ось в стінах рідної школи 10 лютого ми достойно зіграли й вибороли другий результат.

До складу команди входять розумники-інтелектуали: Михайло Шевченко, Ростислав Присташ, Олег Головей, Анастасія Винник, Вікторія Іванческул, Юлія Кузів, Олена Зіньків, Аліна Бондарчук, Катерина Тимець. Керівник і наставник нашої команди – Світлана Зіновіївна Федоренко.

Після успішних ігор ми почуваємося щасливими. Ми довели, що ми – дружня команда, разом ми – сила. Чудово, що проводяться інтелектуальні ігри. Ми можемо продемонструвати свої знання, уміння обрати правильну відповідь, згуртованість команди. Сподіваємося, що нам поталанить і в наступному етапі гри.

Ігри патріотів – допомога воїнам АТО

/Files/images/DSC01500.JPG /Files/images/DSC01507.JPG

У нашому місті стартував спортивно-патріотичний турнір «Ігри патріотів» з ініціативи учнівського самоврядування. Для участі у цих перегонах кожна школа представляла команду сильних і спритних, розумних і кмітливих. 26 березня відбулися змагання між командами нашої школи та Червоноградської гімназії. Учасниками нашої команди «Живчики» стали учні 8-11 класів Анна Гера, Вікторія Хамула, Олег Головей, Григорій Крук, Соломія Мацько, Анастасія Башкірова, Олександр Кухарук, Назар Вільчинський, Ярина Саноцька, Максим Гуль. У програмі змагань - чотири спортивних конкурси, турнір інтелектуалів, виступ групи підтримки.

Наша команда приклала усіх зусиль, щоб виступити достойно. Спортивні змагання були дуже незвичайними, вимагали не лише спритності, а й координації рухів усіх спортсменів. І без попередніх додаткових тренувань впоратися з такими естафетами, як перенесення баскетбольного м’яча без рук шістьма учасниками , було неможливо. Команда гімназії перемогла у спортивних перегонах, але наші учні показали приклад згуртованості, сили волі.

Дівчатка 8-А класу, група підтримки, виконали запальний акробатичний танець, що був відзначений, як один із кращих виступів. Ігри патріотів залучили багато вболівальників. Учні 9-Б класу стали надійною підтримкою команді школи. Емблеми для учасників ігор, яскравий плакат намалювали саме вони.

Команда нашої школи за результатами гри набрала 22 бали проти 29 переможців-гімназистів. Але переможеними жоден учень себе не відчуває, адже дружня команда виступила чудово. І під час змагань, що проходили у нашій школі, були зібрані кошти для української армії, для учасників АТО.

/Files/images/DSC01518.JPG /Files/images/DSC01494.JPG

Виступ екологічної бригади

/Files/images/DSC_1095.JPG /Files/images/DSC_1122.JPG

Конкурс екологічних бригад з усіх шкіл міста відбувся 24 березня у СШ №8. Нашу школу представляв творчий, талановитий й цікавий колектив – агітбригада «Імпульс», у склад якої увійшли старшокласники Олег Головей, Дмитро Збишко, Вікторія Іванческул, Олена Зіньків, Григорій Крук, Тетяна Надаховська.

Мета цього конкурсу – привернути увагу школярів, усіх мешканців нашого міста до проблем екології: збереження лісів, чистоти річок, світу природи, що є нашою домівкою.

Тому і виступ агітбригади повинен бути яскравим, захопливим, і в той же час проникливим і дієвим. Підготовку виступу очолили учителі біології Ірина Григорівна Матвійчина, географії Надія Степанівна Паламарчук. Креативними продюсерами виступили Любов Іванівна Фіялковська і Світлана Михайлівна Козак. І коли за справу взялися професіонали, то й результат перевершив усі очікування. Учні-учасники на сцені представили театральне дійство, де ідею збереження навколишньої природи втілили у цікавих образах. Герої дотепної сценки закликали «Ні! – забрудненню лісів». Кожна пісня - це настанова людям, як ставитися до природи. І фінальний акорд виступу – запальне танго. Ні, не для розваги, а для того , щоб спонукати глядачів замислитися над відношенням людини до природи.

Статистика – річ точна. І факти про забруднення лісів, річок, знищення людиною усього живого, представлені у виступі , вражали.

Виступ агітбригади – це імпульс кожному із нас задуматися про наше ставлення до довкілля

Новорічна казка – подарунок школярам

/Files/images/DSC01172.JPG

Напередодні новорічних свят та зимових канікул учні , вчителі, батьки отримали чудовий подарунок – чарівну новорічну казку, що ожила на сцені актової зали школи. Юні актори театру-студії «Фантазія», учні 7-Б класу ( керівник Світлана Михайлівна Козак) виступили із прем’єрою дивовижної новорічної історії « Пригоди у квітковому королівстві» .

Як і в усіх казках, на сцені розгорнулася боротьба пітьми і світла, добра і зла, добрих й ніжних квітів та мудрих звірят і злих, нечемних бешкетників. У казковому королівстві саме перед Новим Роком запанували мир і спокій.

Глядачі, що із захопленням спостерігали за дивовижним дійством, актори, які вразили своїм талантом, усі гості театрального свята прагнутимуть такого ж завершення подій і в нашій державі.

/Files/images/DSC01166.JPG /Files/images/DSC01180.JPG

Ми любимо Україну!!

3 листопада учні 6-А класу своїм флешмобом висловили свою громадську позицію, любов до рідної землі. Це перший наш флешмоб. Ми з нетерпінням чекали що ж у нас вийшло. А вийшло, на наш погляд, не погано. А яка ваша думка? Нам булоб цікаво її дізнатися. Ось перегляньте і оцініть.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Флешмоб учнів 6-А класу


Просвітянський вечір

«Герої не вмирають»

27 листопада у Народному домі м. Червонограда відбувся просвітянський вечір «Герої не вмирають», присвячений річниці Революції Гідності, який підготували і провели учнівський та вчительський колективи нашої школи. /Files/images/DSC00864.JPG

Ніч з 19 на 30 листопада 2013 на майдані Незалежності у Києві стала початком Революції Гідності. Мільйони небайдужих, тисячі потерпілих, Небесна Сотня загиблих, але нескорених, сильних духом, тих, хто понад усе любить Україну, прагне нового життя. Про ці події пам’ятаймо завжди, будьмо гідними пам’яті героїв.

І урочистий вечір пам’яті розпочався виступом учнівського хору ( керівник Любов Фіялковська). Зворушливі вірші читців відтворили події, що відбувалися на Майдані. Линули пісні у пам'ять загиблих у виконанні вокального ансамблю «Росинка», талановитих учнів-вокалістів Максима Корчинського і Максима Паславського , Анни Марунчак, Марічки Цюцик, учительського тріо «Надбужанка» ( у складі якого наші викладачі музики Ольга Ярославівна Пляцко,Любов Іванівна Фіялковська,Оксана Володимирівна Горська) . Зворушливо виступали наймолодші школярі, учні 1-2 класів. У поєднанні з хореографічними композиціями були представлені сценки. Глядачі не залишилися байдужими, адже кожен виступ спонукав пригадати трагічні події, схилити голову перед подвигами героїв, замислитись над високим призначенням кожного українця. /Files/images/DSC00886.JPG

Спільна молитва, проведена отцем Володимиром Ващуком,відкрила серця, оголила наші душі до відчуття вічного . Хвилиною мовчання усі присутні пом’янули загиблих на Майдані, в зоні АТО .

Герої не вмирають! Слава Україні!

/Files/images/DSC00938.JPG /Files/images/DSC00934.JPG/Files/images/DSC00893.JPG /Files/images/DSC00948.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 683

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.