Урочистий вечір
"Пам'ятаємо...Перемагаємо...",
приурочений Дню пам'яті та примирення

/Files/images/foto_z_10916/foto_z1117/DSC08657.JPG

Урочистий вечір "Пам'ятаємо...Перемагаємо...", приурочений Дню пам'яті та примирення, підготували учні 8-А класу, їх класний керівник Лідія Іванівна Караман, музичний керівник - Любов Іванівна Фіялковська.

8 травня – День Пам‘яті та Примирення. Пам‘яті про мільйони людських життів, які Світ втратив у Другій світовій війні.

Для всього Світу ці дні проходять під гаслом “Ніколи знову”.

У війні взяли участь 80% людства, бойові дії велися двома третинами існуючих на той момент держав. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення склали від 50 до 85 млн. осіб.

Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок Другої світової війни. Під час бойових дій та в полоні загинуло 3-4 млн. військових і підпільників, понад 5 млн. цивільних загинуло через окупаційний терор та голод в тилу, до 5 млн. жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Росії та Німеччини, значна частина з яких не повернулася. Загалом безповоротні втрати України склали 8-10 млн. осіб.


Галерея ""Пам'ятаємо...Перемагаємо...".Урочистий вечір до Дня пам'яті та примирення - 2017"

Незабудка пам'яті

Реквієм, приурочений вшануванню пам'ят
і загиблих під час голодомору 1930-х

/Files/images/foto_z_10916/DSC06092.JPG

25 листопада усі учні школи, вчителі, батьки стали учасниками загальношкільної акції "Незабудка пам'яті", приуроченої пам'яті жертв голодомору в Україні 1930-х років. Учні 10-А класу,їх класний керівник Світлана Зіновіївна Федоренко підготували реквієм за загиблими: зворушливі слова, поетичні рядки, сумні мелодії присвячувалися душам померлих українців під час жахливого голодомору. Вражали відео і фотодокументи, представлені, як доказ страшного злочину проти українського народу.

/Files/images/foto_z_10916/DSC06103.JPG /Files/images/foto_z_10916/DSC06099.JPG

/Files/images/foto_z_10916/DSC06106.JPG /Files/images/foto_z_10916/DSC06104.JPG

День гідності і свободи у школі

Україна — це територія гідності й свободи…» Президент Петро Порошенко

День гідності та свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013-2014).

У школі відбулася урочиста лінійка для старшокласників. Зі словом про важливість відзначення знаменного дня виступила заступник директора Надія Федорівна Вовчак. Інформаційний блок підготували учні 8-А класу ( класний керівник - Лідія Іванівна Караман).

Учителі, учні школи стали учасниками загальноміського віче, приуроченого Дню гідності і свободи.

/Files/images/foto_z_10916/DSC05963.JPG

/Files/images/foto_z_10916/DSC05957.JPG /Files/images/foto_z_10916/DSC05968.JPG

Козацькі розваги - 2016

/Files/images/foto_z_10916/DSC05771.JPG

3 листопада відбувся традиційний патріотично-спортивний конкурс для учнів 5-6 класів "Козацькі розваги". Організатор веселих й пізнавальних змагань - Ірина Григорівна Матвійчина. Школярі з величезним ентузіазмом готувалися до захопливого конкурсу. Кожен клас представив козацький курінь із оригінальною назвою, діти виготовили емблеми, підготували інсценізацію української пісні. У програмі "Козацьких розваг" такі конкурси:

  1. Представлення козацького куреня, емблеми, захист назви.
  2. Інсценізація української пісні.
  3. Історичний конкурс.
  4. Спортивні перегони ( це веселі й захопливі конкурси з перетягування линви, естафети з бігу, стрибки у мішках, " Повітряна кулька").
  5. Конкурс "Коса - дівоча краса" для хлопчиків, які вишукано навчилися заплітати волосся своїм однокласницям.
  6. Конкурс " Веселе переодягання". Учасники команд на швидкість переодягалися у козацькі шаровари, сорочку.
    У кожному з конкурсів були переможці. Адже кожен козацький курінь намагався продемонструвати таланти, силу й спритність, знання історії Козаччини. Журі підбило підсумки. І за результатами усіх конкурсів переможцями "Козацьких розваг - 2016" став курінь "Веселі козаки" із 6-А класу ( класний керівник - Мирослава Михайлівна Мигаль)

Галерея "Козацькі розваги - 2016"

Ігри патріотів - 2016

/Files/images/foto_z_10916/DSC05662.JPG

12 жовтня у Червоноградському НВК №3 відбувся міський патріотично-спортивний фестиваль «Ігри патріотів – 2016» , приурочений святу Покрови, Дню захисника України та Дню козацької слави. Для участі у змаганнях сильних, мужніх і витривалих юнаків прибули команди із ЗСШ №2, ЗСШ №9 , ЗСШ № 10 і команда НВК №3 " Патріоти".

Турнір урочисто відкрили призери фестивалю «Сурми звитяги», які представили зворушливу музично-літературну композицію. До слова були запрошені шановні гості, члени журі.

На учасників «Ігор патріотів» чекали найрізноманітніші випробування. Представники команд взяли участь у таких турнірах:

• Збирання і розбирання АК на час.

• Підтягування на перекладині.

• Стрільба з лука.

• Тримання гантелей на час.

• Перетягування линви.

Юнаки наполегливо змагалися у всіх турах і показали чудові результати. У більшості видів змагань перемогу отримали учні ЧНВК №3. Журі підбило підсумки. Переможцями «Ігор патріотів – 2016» стала команда «Патріоти» Червоноградського НВК №3. До складу команди увійшли Вільчинський Назар, Пацула Віктор, Ількевич Володимир, Козак Валентин, Кухарук Олександр, Кот Михайло, Гронович Андрій ( Викладач Захисту Вітчизни – Мирон Васильович Кутковський). Перше місце - нагорода сильним і мужнім, що впевнено йшли до перемоги.

Усі команди отримали Почесні грамоти за участь у престижному турнірі і солодкі призи.

Галерея ""Ігри патріотів" - 2016"

Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.