ПОДОРОЖІ

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

/Files/images/foto_z_10916/300 2.jpg

В листопаді учні 4-А класу Червоноградського НВК №3 з класним керівником Марією Іванівною Лозинською відвідали 33 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у Львівській області. Під час пізнавальної екскурсії учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж.

Пожежники розповіли, як оперативно-рятувальний загін реагує на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учнів вразили побачена техніка, устаткування, спеціальні костюми пожежників. Діти запитували про відповідальну й небезпечну професію, цікавилися й причинами виникнення пожеж.Після розповіді професіоналів кожна дитина зрозуміла важливість професії пожежника-рятувальника

/Files/images/foto_z_10916/300 4.jpg /Files/images/foto_z_10916/300 5.jpg

/Files/images/foto_z_10916/Пожежники 2 р.jpg

Мандрівка у Карпати

7-9 червня 2016 року учні 10-А класу, класний керівник Олена Павлівна Бабій, вчитель Світлана Михайлівна Козак вирушили у незабутню подорож у Карпати. Із захопленням поринули у світ дивовижної природи, відвідали міста Сколе, Славське, побували на цікавій й пізнавальній екскурсії у історико-архітектурному комплексі Тустань, випробували себе на силу й спритність на Скелях Довбуша, проїхали канатною дорогою гна гору Захар Беркут.

/Files/images/foto_2016_kvten/DSC05097.JPG /Files/images/foto_2016_kvten/DSC05117.JPG

Екскурсія у місто Львів

12 грудня 2015 року група учнів нашої школи вирушили на екскурсію у місто Львів. Школярі відвідали Природничий музей, Історичний музей і музей зброї Арсенал. Цікаво й захопливо провели час.

/Files/images/DSC03072.JPG /Files/images/DSC03094.JPG

/Files/images/DSC03091.JPG /Files/images/DSC03075.JPG

Поїздка у місто Луцьк

Захоплива екскурсія

Розповідь з перших уст

Ми із величезним задоволенням їздимо на екскурсії. І цього разу, в кінці жовтня , усім дружним колективом 9-Б і 9-А класів вирушили у місто Луцьк. Наші розваги почалися уже в автобусі. Ми жартували і співали пісні,тому дорога нам видалася прекрасною, а час пролетів непомітно. Під’їжджаючи до Луцька, усім перехожим махали руками,піднімаючи настрій заклопотаним лучанам. Як тільки автобус зупинився, всі поспішили вийти, щоб роздивитися величний замок. Це неймовірна архітектурна споруда. а у середині перед нами відкрилося подвір’я із різноманітними будівлями. У центрі - руїни стародавньої церкви. Екскурсовод розповів нам захоплюючі факти з історії замку Любарта, із заснування міста. Ми відвідали музей стародавньої книги. Усі були враженні розмірами й вагою давніх рукописних книг та перших друкованих томів. Далі ми потрапили у музей дзвонів. Нам розказали про історію, виготовлення найрізноманітніших дзвонів. І навіть дозволили подзвонити. Звук був вражаючим, настільки потужним, що здавалося, дзвенітиме у вухах довший час.

Потім ми помандрували замковими галереями. Охочі вирушили у художню картинну галерею, щоб познайомитися з полотнами відомих художників.

Екскурсія Луцьким замком завершилася,але попереду нас чекало найцікавіше. Жоден з нас не очікував побачити на власні очі сучасні військові машини ,справжні, правда не в робочому стані. Ми потрапили у музей військової техніки. Важко було уявити,наскільки потужними виглядають танки і бронемашини, загрозливими ракетні установки, великими військові літаки та гелікоптери. Ми не лише розглядали техніку, торкалися її, а й змогли відчути себе солдатами. Нам дозволили посидіти за штурвалом винищувача і транспортного гелікоптера, спуститися через люк в середину танка і броньованої машини.

Важко було усім зібратися і покинути цей дивний музей.

Піша прогулянка містом не стала зайвою на завершення наших пригод. Усю зворотну дорогу додому ми ділилися враженнями, сміялися, пригадуючи найкумедніші випадки, розважалися сповна.

Наша мандрівка пройшла «на ура!!!»

Не повірите? Дивіться далі….

/Files/images/DSC00568.JPG /Files/images/DSC00577.JPG

/Files/images/DSC00593.JPG /Files/images/DSC00608.JPG

/Files/images/DSC00621.JPG/Files/images/DSC00599.JPG

Наш 8-Б клас на екскурсії у місті Жовква

Під навчально-трудової практики учні 8-Б класу із своїм класними керівником Оленою Павлівною Бабій побували на екскурсії у стародавньому місті Жовква, відвідали музей, замок, прогулялися вулицями містечка, ознайомилися із архітектурними пам'ятками і весело й цікаво провели літній й сонячний день.

/Files/images/DSC09243.JPG /Files/images/DSC09245.JPG

/Files/images/DSC09253.JPG /Files/images/DSC09254.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.