Спортивне життя школи

/Files/images/_23.png

В здоровому тілі - здоровий дух

/Files/images/DSC00041.JPG /Files/images/DSC01518.JPG

/Files/images/DSC01875.JPG /Files/images/DSC01869.JPG

Тато, мама, я - спортивна сім'я - 2016

/Files/images/kreativim/спорт1.gif

/Files/images/foto_2016_kvten/DSCN9784.JPG

16 березня відбувся традиційний міський фестиваль спортивних сімей "Тато. мама-спортивна сім'я", організатором якого є відділ фізичної культури та спорту Червоноградської міської ради. До участі у випробуваннях прибули 20 команд із усіх шкіл міста. Нашу школу представляла родина Корнових: мама - Тетяна Петрівна ( наш учитель фізкультури), тато - Андрій Ярославович, донька - Юлія, учениця 3 класу.
Сім'ї взяли участь у 5 естафетах: "Мисливство", "Смуга перешкод", "Слалом", "Хокей", "Єралаш". Наша команда виявилася найбільш спритною і сильною.
Сім'я Корнових - переможець змагань.

/Files/images/foto_2016_kvten/DSCN9787.JPG /Files/images/foto_2016_kvten/DSCN9774.JPG

Другий етап випробувань ля переможців - обласні змагання, які відбулися 19 березня у м. Сокаль. Юля та її батьки достойно виступили і стали призерами, команда посіла друге місце.

Призери спортивних iгор "Старти надiй"

21 квiтня команда юних спортсменiв нашої школи успiшно виступила на зональних змаганнях обласного туру дитячих спортивних iгор "Старти надiй", що вiдбулися на стадiонi "Хiмiк" у м. Сокаль. До складу команди увiйшли учнi 7-х класiв школи. Тренер Тетяна Петрiвна Корнова пiдготувала спортсменiв до змагань.

До програми Iгор входять змагання з легкої атлетики, плавання та виконання фiзичних вправ.

/Files/images/RLelVytQV2ojkh.jpg/Files/images/S2OH91nMv7Ujkg.jpg

/Files/images/VXgH-YOZ1SEjhg.jpg/Files/images/4KhA-YsTl-sng.jpg

Ігри патріотів - допомога воїнам АТО

/Files/images/DSC01494.JPG /Files/images/DSC01505.JPG

У нашому місті стартував спортивно-патріотичний турнір «Ігри патріотів» з ініціативи учнівського самоврядування. Для участі у цих перегонах кожна школа представляла команду сильних і спритних, розумних і кмітливих. 26 березня відбулися змагання між командами нашої школи та Червоноградської гімназії. Учасниками нашої команди «Живчики» стали учні 8-11 класів Анна Гера, Вікторія Хамула, Олег Головей, Григорій Крук, Соломія Мацько, Анастасія Башкірова, Олександр Кухарук, Назар Вільчинський, Ярина Саноцька, Максим Гуль. У програмі змагань - чотири спортивних конкурси, турнір інтелектуалів, виступ групи підтримки.

Наша команда приклала усіх зусиль, щоб виступити достойно. Спортивні змагання були дуже незвичайними, вимагали не лише спритності, а й координації рухів усіх спортсменів. І без попередніх додаткових тренувань впоратися з такими естафетами, як перенесення баскетбольного м’яча без рук шістьма учасниками , було неможливо. Команда гімназії перемогла у спортивних перегонах, але наші учні показали приклад згуртованості, сили волі.

Дівчатка 8-А класу, група підтримки, виконали запальний акробатичний танець, що був відзначений, як один із кращих виступів. Ігри патріотів залучили багато вболівальників. Учні 9-Б класу стали надійною підтримкою команді школи. Емблеми для учасників ігор, яскравий плакат намалювали саме вони.

Команда нашої школи за результатами гри набрала 22 бали проти 29 переможців-гімназистів. Але переможеними жоден учень себе не відчуває, адже дружня команда виступила чудово. І під час змагань, що проходили у нашій школі, були зібрані кошти для української армії, для учасників АТО.

/Files/images/DSC01500.JPG /Files/images/DSC01507.JPG

Тато, мама, я - спортивна сім'я - 2015

/Files/images/09.jpg

О, спорт – ти мир! А ще здоров’я, краса… і міцна щаслива родина. Це довела дружна й спортивна сім’я Корнових, що стала переможцем турніру «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Ці спортивні перегони,що відбуваються щороку у нашому місті, об’єднують сімї, що ведуть здоровий спосіб життя, займаються фізкультурою, і батьки , і діти мають спільні інтереси.

Змагання проходили у ДЮСШ №1 26 березня. Нашу школу представляли батьки - Тетяна Петрівна Корнова ( матуся і вчитель фізичного виховання) і Андрій Ярославович Корнова, донечка – Юлія,учениця 2 класу.

У програмі змагань - п’ять естафет, випробувань на силу, спритність, координацію і влучність. Організатори зуміли поєднати усі види спорту.

Родинна команда Корнових успішно впоралася із завданнями, найшвидше бігали й мужньо долали перешкоди, стрибали , влучно попадали м’ячами в обруч. Юля – одна з наймолодших учасниць змагань, продемонструвала чудові здібності, а за підтримки мами й тата,була найкращою. Попереду у сімї Корнових ще одне відповідальне випробування – участь в обласних змаганнях.

Кiлькiсть переглядiв: 488

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.