Г У Р Т К И

/Files/images/dop_obr.jpg

Розподіл годин гурткової роботи ЧНВК «СШ – колегіум» № 3

на 2016 – 2017 н. р.

Спеціалізованих класів – 18, з них

1 – клас хореографічного мистецтва,

10 – музичного мистецтва,

7 – художнього мистецтва.

На кожен клас положено 6 годин гурткової роботи (108годин).

На загальноосвітню школу – 27 годин.

Разом 135годин.

З них використано:

1. Фіялковська Л.І. – фольклорний «Криниченька» - 10 год.

2. Пляцко О.Я. – вокальний «Росинка» - 10 год.

3. Козак С.М. – театральний «Фантазія» - 10 год.

4. Горська О.В. – вокальний ансамбль «Перлинка» – 3 год.

5. Лобащук О.Ю. – зразковий ансамль «Веселі нотки» - 7 год.

6. Бурцева Т.М. – силянка «Гердан» – 6 год.

7. Бурцева Т.М. – танцювальний «Струмочок» - 6 год.

8. Харченко О.В. – танцювальний колектив «Сонечко» - 9 год.

9. Бондаревська І.В. – декор. ужиткове м-во – 3 год.

10. Караман Л.І. – комп’ютерні технології – 2 год.

11. Шкелебей Л.Й. – ДПМ «Умілі руки» – 6 год.

13. Кутковський М.В. – ВПВ – 9 год.

14. Корнова Т.П. – баскетбол – 2 год.

15. Мишок Т.П. – футбол – 2 год.

16. Бабій О.П. – Основи журналістики – 6 год.

17. Марунчак Т.Ю. – «Юний хімік» - 4 год.

18. Федоренко С.З. – «Що? Де? Коли?» - 2 год.

19. Лисейко Г.М. – обряди і традиції українського народу – 2 год.

20. Кальмук Р.І. – основи телевізійної та аудіо майстерності – 9 год.

21. Кутковська Г.М. – «Виразне читання» - 2 год.

22. Саноцька С.І. – баян – 6 год.

23. Кальмук І.С. – музичний редактор – 5 год.

Всього – 129 годин.

Хореографічний гурток

Танцювальний колектив "Струмочок"

/Files/images/12074385.gif

Керівник - Тетяна Миколаївна Бурцева

/Files/images/DSC01913.JPG /Files/images/DSC01906.JPG

/Files/images/DSC01914.JPG

Хореографічний гурток

Танцювальний колектив "Сонечко"

Керівник - Олена Володимирівна Харченко

/Files/images/DSC02743.JPG /Files/images/DSC02744.JPG

/Files/images/DSC02747.JPG

/Files/images/57622963.jpg

Декоративно-ужиткове мистецтво

Керівник - Ірина Володимирівна Бондаревська

/Files/images/DSC02786.JPG

/Files/images/DSC02785.JPG /Files/images/DSC02789.JPG

Комп'ютерні технології

/Files/images/комп3.jpg

Керівник - Лідія Іванівна Караман

/Files/images/DSC02807.JPG /Files/images/DSC02809.JPG

/Files/images/комп4.gif

Силянка "Гердан"

Керівник - Тетяна Миколаївна Бурцева

/Files/images/DSC03934.JPG /Files/images/DSC03937.JPG

/Files/images/DSC03936.JPG

/Files/images/DSC03940.JPG

Призери обласного етапу мистецького конкурсу
"Таланти твої, Україно" - 2015

Переможці і призери
Паращинець Софія1 місце
Кіщак Вероніка 1 місце
Троцько Діана 2 місце
Возьна Марія 2 місце

Основи телевізійної та аудіомайстерності

Керівник - Роман Ігорович Кальмук

/Files/images/DSC04126.JPG

/Files/images/DSC04128.JPG /Files/images/DSC04141.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 512

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.