З історії школи/Files/images/наша школа.jpg

Першого вересня 1989 року на березі Західного Бугу зусиллями будівельників, учителів та їхніх родин гостинно відчинила свої двері школа №3. Веселий шкільний дзвінок покликав за парти понад тисячу учнів, яких повели у країну знань понад сто педагогів, середній вік яких тоді був 25 років. Молоді, енергійні, завзяті вчителі у поєднані з досвідом старших колег формували дух невгамовності, атмосферу творчості та постійного пошуку, прагнення краси естетики.

Першого вересня 1990 року навчальний заклад було перейменовано у спеціалізовану школу художньо-естетичного циклу. Але дирекція школи та педагогічний колектив продовжували працювати над удосконаленням структури закладу, задоволенням освітніх потреб мешканців мікрорайону обслуговування . Тому 26 серпня 2004 року за розпорядженням Голови Львівської облдержадміністрації на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було створено НВК ,,Спеціалізована школа І-ІІ ступенів - колегіум “ №3.

Це заклад, у якому навчають, виховують, розвивають молоду особистість, проводять значну науково-дослідницьку роботу педагоги
За результатами рейтингу навчальних закладів НВК
постійно посідає 2-4 місця у місті

/Files/images/DSC09290.JPG /Files/images/DSC00446.JPG

Історія у фотографіях

Будівництво школи

/Files/images/01 001.jpg

1989 рік...Перший клас у новій школі

/Files/images/01 003.jpg

Перші учні школи. 1989 рік.

/Files/images/01 002.jpg


/Files/images/01 004.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1497

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.