«Крокуймо по житті з книгою!»Урок-презентація у 5-А класі

«Крокуймо по житті з книгою!»

3 березня, з нагоди відзначення Всесвітнього дня письменника учні 5-А класу із вчителем зарубіжної літератури Оленою Павлівною Бабій провели цікавий, насичений і пізнавальний урок – презентацію улюблених книг «Крокуймо по житті з книгою!». Школярі із захопленням представляли ті художні твори, які прочитали, ті, які найбільше сподобалися, хизувалися дитячими книгами із домашніх бібліотек, створювали рекламу, давали поради однокласникам з вибору цікавинок літератури. Відбулася і віртуальна зустріч з сучасними українськими письменниками, які у відеоролику звернулися до читачів у день свого професійного свята. І найкраще привітання майстрам слова – це читання їх творів. Особливо, коли читачі – такі розумні, цікаві і допитливі п’ятикласники.

ЦІКАВО ЗНАТИ…
3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника (World Day of the writer). Повна назва цього свята Всесвітній день миру для письменника. Дата заснована за рішенням 48-го конгресу Міжнародного ПЕН-клубу (International PEN Club), який проходив з 12 по 18 січня 1986 року. 2012 року за підтримки голови фонду «Нові традиції» Сергія Бондарчука українська письменниця Лариса Ніцой ініціювала щорічне святкування Всесвітнього дня письменника в Україні.
Всесвітній день письменника відзначають не лише романісти, прозаїки, поети, памфлетисти, публіцисти, фантасти, фейлетоністи, новелісти, есеїсти та інші майстри слова. Його по праву вважають своїм журналісти, історики та блогери.
Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.